آغاز فرآیند اجرای فاز دوم نیروگاه برق‌آبی گتوند در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار اقتصادی آزادگان ایران، روز گذشته گزارشی با عنوان “پروژه تولید برقی که مسکوت ماند/فاز دوم نیروگاه گتوند متوقف شد؟” در آزادگان ایران منتشر شد. انتشار این گزارش که به اهمیت تعیین تکلیف هر چه سریعتر پروژه فاز دوم نیروگاه برق‌آبی گتوند اشاره داشت، واکنش شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران را در پی داشت.

این شرکت با ارسال توضیحاتی به آزادگان ایران از اجرای این پروژه در آینده ای نزدیک با تأمین مالی از مسیر فاینانس خبر داد. متن توضیحات شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران بدین شرح است:

“درپی انتشار گزارشی تحت عنوان « پروژه تولید برقی که مسکوت ماند/ فاز دوم نیروگاه گتوند متوقف شد » در مورخ ۹/۳/۹۶ در آن خبرگزاری وزین، ضمن تقدیر از حسن توجه همکاران سرویس اقتصادی آن خبرگزاری به اهمیت اجرایی فاز توسعه نیروگاه برق آبی گتوندعلیا به آگاهی می رساند که با توجه به سیاست وزارت نیرو درخصوص اجراء و بهره برداری از نیروگاه های برق آبی، پیگیری های جدی جهت اخذ مجوز های لازم بمنظور فاینانس پروژه انجام گرفته که امید میرود قرارداد آغاز عملیات اجرایی فاز توسعه این نیروگاه که شامل ۴ واحد ۱۶۰مگاواتی می باشد، در سال جاری به نتیجه برسد.”

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *