لیست جدید خودروهای بی‌کیفیت

به گزارش خبرنگار اقتصادی آزادگان ایران، مطابق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندار ایران، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تعداد ۶۴۲۱۹ دستگاه خودرو تولید گردید که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد . خودروهای تولیدی در کشور در این ماه شامل ۴۲ مدل خودرو در گروه سبک و ۷ مدل در گروه سنگین می باشد.

گروه سبک

بخش وانت:

در این بخش، تمامی خودروها با اخذ یک ستاره کیفی پایین ترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

بخش سورای :

در این بخش، در سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای نیومزدا ۳ و گرند ویتارا، در سطح قیمتی۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای هیوندای i20 و کیا سراتو، در سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان خودروی هیوندای i10 و در سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان خودروهای رنو ساندرو ، تندر ۹۰ اتوماتیک و پارس تندر با اخذ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خو دروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

براساس این ارزیابی خودروهای پژو پارس، ۴۰۵ خراسان، پارس مازندران، پژو پارس فارس، سمند تبریز، ام وی ام ۱۱۰ مدل اس، تیبا۲ ،۱۳۱X ، ۱۳۲ X ، ۱۱۱X در رده قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان همچنان تک ستاره هستند و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

گروه سنگین:

بخش باربری :

در این بخش،خودروهای کشنده ولوو FH500 و کشنده ولوو FH460 با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

در بخش مسافری نیز خودرویی در این ماه تولید نشده است.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *