عزت و اقتدار امروز ایران مرهون رشادت های ایثارگران است


معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی از برگزاری کمیسیون پزشکی جانبازان استان مرکزی خبر داد.

قاسم محمد نژاد ضمن اعلام این خبر گفت: در این دوره تعداد ۱۷۴ پرونده از جانبازان شركت داده شدند و توسط اعضای کمیسیون بررسی شد.

محمدنژاد گفت: تمام تلاش ما در بنیاد این است که بتوانیم شرایط مساعد و قابل قبولی را برای ایثارگران فراهم کنیم.

وی ادامه داد: اگرچه در برخی موارد به لحاظ محدودیت های قانونی معذوریت هایی وجود دارد اما سعی کرده ایم با تعامل با سایر دستگاه ها و با وفاق و همدلی و وحدت رویه مشکلات و دغدغه های جامعه ایثارگری را برطرف نماییم.

محمد نژاد در ادامه گفت: ایثارگران حق بزرگی به گردن تمام افراد جامعه دارند و یقینا عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رشادت ها و حماسه آفرینی های ایشان است لذا ما خدمت به ایثارگران را نه تنها یک وظیفه قانونی و اداری بلکه رسالتی انقلابی و افتخاری بزرگ می دانیم و در حد توان خود در این راه تلاش خواهیم کرد.

وی گفت: امید است با همکاری خوب تیم پزشکی کمیسیون که از مرکز به استان ما آمده اند شاهد برگزاری کمیسیونی پر بار جهت مجروحین و جانبازان عزیز دفاع مقدس استان باشیم.

وی افزود: پزشکان و متخصصان مختلف هرگونه مشکلات و آسیب های وارده به این عزیزان در زمان حضور در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس را بررسی كرده و وضعیت احراز و درصد جانبازی افراد شرکت کننده در کمیسیون این دوره براساس مستندات موجود در پرونده و معاینات، بعد از اعلام معاونت درمان بنیاد مرکز به اطلاع آنان خواهد رسید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *