برخورد با واحدهای صنفی که حرمت ماه رمضان را حفظ نکنند

به گزارش آزادگان ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران جمشید زند در ارتباط با وضعیت بازار در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته واحدهای پذیرایی و خدماتی که در کمربندی شهر و واحدهایی که در کنار مراکز درمانی هستند، حق ارائه خدمات به مسافران را دارند و با سایر واحدهایی که در غیر از این مکان ها در طول روز ارائه خدمات داشته باشند، برخورد می شود.

وی ادامه داد: همچنین واحدهایی که از اذان مغرب تا اذان صبح آماده ارائه خدمات و پذیرایی از شهروندان هستند، ملزم به رعایت توصیه های پلیس نظارت بر اماکن عمومی و مواردی که از طریق واحدهای صنفی به آنان ابلاغ شده، هستند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از شهروندان خواسته موارد مشکوک، نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را از طریق سامانه ۳۸۲۰ اتاق اصناف ارائه دهند.

زند با اشاره به اینکه کمبودی در اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان در استان مرکزی نداریم، افزود: اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت مناسب عرضه شود. در حال حاضر انواع برنج ایرانی و خارجی، شکر و … با قیمت های مصوب در سطح فروشگاه ها و تعاونی ها عرضه می شود.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *