«عمو عوض آزادگان» در بیمارستان شهرستان کلاله استان گلستان بستری شد+ تصاویر


 آزاده عباس زروقی معروف به عمو عوض از آزادگان کمپ ده رمادی به علت مشکلات قلبی از روز شنبه ۳۰ تیرماه۹۷ در بخش icuبیمارستان شهرستان کلاله استان گلستان بستری شد.

 

آزاده جعفر مزیدها از آزادگان هم رزم و هم اردوگاهی آزاده زرقی از رشادت ها و شکنجه های انجام شده در خلال دوران اسارت ایشان در بصره و استخبارات بغداد گفت: عمو زروقی در تاریخ ۲۲ اسفند ۶۴ در خلال عملیات والفجر ۸ به اسارت گرفته شد و با توجه به قد بلند و رشیدش، توسط سربازان بعثی به فرماندهی ماهر عبدالرشید در بصره شکنجه بسیار گردید تا جاییکه ما چهارنفر را جداگانه شکنجه می کردند.

آزاده مزیدها افزود: ماهر عبدالرشید با حضور در پادگان بصره از عمو عوض بازجویی کرد.

وی افزود: به علت ضربات زیاد سر عمو زورقی شکست و خون تمام لباسش را فرا گرفت تا جاییکه به دستور فرمانده عراقی ماهرعبدالرشید لباسش را با لباس عراقی عوض کردند.

هم اردوگاهی زورقی از تمامی آزادگان مخصوصا آزادگان کمپ دهی با توجه به وخامت حال ایشان، خواستار دعای ویژه جهت سلامتی و بهبودی این دلاور مرد آزاده،از استان گلستانی شهرستان علی آباد جمعی لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا شد.

 

 

نوشته «عمو عوض آزادگان» در بیمارستان شهرستان کلاله استان گلستان بستری شد+ تصاویر اولین بار در آزادگان ایران پدیدار شد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *