جلسات نقد و بررسی آثار اجرا شده، در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی+گزارش تصویری

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ، جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری «حسین عبداللهی» برگزار می شود و در آن آثار نمایشی که توسط دانشجویان خلق شده است، به داوری گذاشته می شود.

در حاشیه این فستیوال بین المللی، جلسه ی گفتگوی جمعی و نقد آثار اجرا شده در این جشنواره، هرشب برگزار می‌شود.

در این نشست «رفیق نصرتی» «حامد اصغر زاده» «هاجر سعیدی نژاد» «مهدی یوسفی» «عرفان خلاقی» «حسام سلامت» که از منتقدین و برخی از اعضای هیئت بازبینی جشنواره هستند، به نقد و بررسی نمایش هایی که در طول روز اجرا شده است می پردازند.

بررسی جایگاه جشنواره و آثار آن، سنجش وضعیت علمی و خلاقیتِ دانشجویان این عرصه و کمک به ارتقاء جشنواره در دوره های بعد، از جمله دستاوردهای موضوع «نقد» می باشد.

از طرف دیگر با توجه به دانشجویی بودن این جشنواره، و حرکت برخی از گروه ها به سمت تولید آثاری با تجربه های ساختار شکنانه و متفاوت، این محافل می تواند به خوبی موفقیت یا عدم موفقیت آن ایده و شیوه نمایشی را، بررسی کند.

این محفل در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار می شود، و می تواند تجربه ی دلنشینی از «نقد»، در آلاچیق و فضایی باز و سرسبز، را ایجاد کند.

زمان و مکان برگزاری نشست ها: ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (عج)، جنب ساختمان بانک شهر، بن بست کیانپور, محوطه ی کافه «عمارت روبه رو». هرشب ساعت ۲۱٫

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *