سلسله نشست‌های علمی پژوهشکده نهج‌البلاغه در نیمسال اول ۹۷

«پیام صدری» مدیر انتشارات پژوهشکده نهج‌البلاغه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ، با اعلام این خبر گفت: نخستین دوره این نشست‌ها با هدف ارتقای سطح علمی مطالعات نهج‌البلاغه در ایران با حضور اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.

به گفته مدیر انتشارات پژوهشکده نهج‌البلاغه، این نشست‌ها از شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و شرکت برای عموم علاقه‌مندان رایگان است.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست‌ها می‌توانند از طریق تماس با شماره‌های ۲۲۷۱۰۴۷۹ و ۲۲۷۲۰۱۲۸ جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

صدری درباره زمان برگزاری این نشست ها یادآور شد: نخستین نشست شنبه ۲۲ اردیبهشت از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ با حضور «احمد پاکتچی» و با موضوع بررسی روایت شناختی خطبه اول نهج‌البلاغه و دومین نشست چهارشنبه ۹ خردادماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ با حضور آیت‌الله سید جمال‌الدین دین‌پرور با موضوع کرامت انسانی در نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

وی افزود: سومین نشست شنبه ۹ تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ با حضور «احمد فرامرز قراملکی» و با موضوع خودشناسی از منظر نهج‌البلاغه و چهارمین نشست نیز چهارشنبه ۳ مردادماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ با حضور «احمد خاتمی» و با موضوع ابعاد جهانی فرمان مالک اشتر برگزار می‌شود.

مدیر انتشارات پژوهشکده نهج‌البلاغه گفت: این نشست‌ها در بنیاد نهج‌البلاغه واقع در تهران، شمیران، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، کوچه شهید بهمن محمودی، بن‌بست اسکویی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *