ملکشاهی: هیچ تبعیضی در داوری مسابقات بین‌المللی ایران وجود ندارد + فیلم

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ؛ سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن با حضور ۸۴ کشور در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد و با معرفی قهرمانان قرآنی این دوره پرونده یک دوره دیگر نیز بسته شد. این در حالی بود که پیش از برگزاری مسابقات، گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب قاری ایران در این دوره از مسابقات مطرح شد و در روزهای پایانی مسابقات نیز به اوج رسید امّا تلاوت قاری منتخب افغانستانی در آئین اختتامیه همه را شگفت‌زده کرد و همین موضوع باعث شد تا چهره پاک و عدالت‌محور مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران برای همه روشن شود.

پیش از آغاز مسابقات، این شبهه مطرح بود که چرا همواره نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی ایران مقام نخست را کسب می‌کند؟ و این نگاه تا جایی پیش رفت که این موضوع، به عنوان سوژه و محور اصلی سوالات خبرنگاران و مجریان برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی قرار گرفت.

در همین راستا نیز گفت‌و گویی تصویری با «علی‌اکبر ملکشاهی» دارنده مقام اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سال ۷۴ و از اعضای هیات داوران مسابقات بین‌المللی قرآن تدارک دیده است و نظر ایشان را درباره این شبهه جویا شده است که ویدئوی این مصاحبه را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *