فرمانده بسیج مردمی عراق: ترور"الصماد"مقاومت ملی مردم یمن را شعله ور تر می‌کند

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران , ابومهدی المهندس فرمانده بسیج مردمی عراق(الحشدالشعبی) در پیامی شهادت «صالح علی الصماد» رئیس مجلس سیاسی یمن را به جهان اسلام، ملت غیور یمن، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله و همه مبارزان شریف جهان تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

‏‎”من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا”

ملت زخم دیده یمن
ای امت مقاومت و پایداری
به فرمانده و رزمنده عبد الملک الحوثی

با تمام وجود و برادری بابت شهادت رئیس مجلس اعلى (صالح الصماد) با شما مواسات و همدردی می‌کنیم و امیدواریم خداوند او را در آغوش رحمت واسعه و بهشت بی‌کران خود جای دهد و به شما صبر و شکیبایی و استواری عطا کند.

شهید صماد از دست رفته مقاومت یمن و ملت یمن در رویارویی با دسیسه ها و سناریوهای کمبود و ذلالت آل سعود و همپیمانانش و بلکه او شهید تمام امت در رویارویی باوهابیت و تروریسم و همپیمانانش است.

ما در عراق احساس می‌کنیم که شهید الصماد شهید ما نیز هست و این مصیبت مصیبت ما است جایگاه و نقش مؤثرش و میراث راه اسلامی او با بقیه شهدای خط مقاومت است.

ترور این فرمانده بزرگ ضعفی در اراده ملت یمن ایجاد نمی‌کند و راه آزادسازی یمن از کفتارهای سعودی را نگه نمی دارد, بلکه مقاومت ملی را شعله ورتر می‌کند و اراده آنها را قوی‌تر و اتحاد آنها را در ایستادگی و مقاومت دشمنان و همپیمانانشان مستحکم تر می‌کند.

خداوند رحمت کند ان شهید بزرگ را و در مقام صالحین جای دهد

ابو مهدی المهندس
فرمانده حشد الشعبی»

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *