نرم‌افزار «دکترین مهدویت» منتشر شد + عکس

حجت‌الاسلام‌ سیداحمد الحسینی مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ، با اعلام این خبر گفت: این نرم‌افزار با همکاری سه موسسه؛ مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، موسسه آینده روشن و مرکز تخصصی موعود حوزه علمیه قم تهیه و تولید شده است.

وی با بیان اینکه این نرم‌افزار ویندوزی دارای دو بخش نمایش و جستجو است، افزود: در بخش نمایش این نرم‌افزار، ۳۴ عنوان کتاب در قالب ۱۲۲ جلد کتاب با موضوع مهدویت و هنر مهدوی به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام‌ الحسینی یادآور شد: «تاریخ عصر مهدویت، تأملی در نشانه‌های حتمی ظهور، سیاست و مهدویت، مهدویت از نگاه مفسران، دیدار در عصر غیبت» از جمله این کتاب‌هاست.

مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور درباره برخی قابلیت‌های این نرم‌‌افزار اظهار کرد: این نرم‌افزار دارای قابلیت‌های فنی و پژوهشی اعم از ایجاد میزکارهای متعدد پژوهشی است، همچنین یادداشت‌برداری، نمایه‌زنی، دسترسی آسان به پاورقی‌ها و حاشیه‌نویسی از جمله قابلیت‌های این نرم‌افزار محسوب می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند به فروشگاه‌های مجاز مرکز نور در استان‌ها و یا به سایت www.noorsoft.org مراجعه کنند.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *