به سوی ظهور با ترویج فرهنگ شهادت/ مسیرهای راهپیمایی نیمه شعبان

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران در ایام منتهی به سالروز ولادت با سعادت امام زمان(عج) مجموعه‌ای مردم‌نهاد اقدام به برگزاری همایشی با عنوان «پیاده‌روی خانوادگی» در روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت کردند. مبدأ این برنامه از مسجد حضرت رسول(ص) نازی‌آباد و مقصد آن، مزار شهدای بوستان بهمن واقع در منطقه ۱۶ بود.

بر پایه این گزارش، دعوت از خانواده شهدا جهت شرکت در راهپیمایی و نیز مقصد قرار دادن مزار شهدای گمنام بوستانی بهمن از برنامه‌های این مجموعه در راستای ترویج فرهنگ «ایثار و شهادت» است.

این گزارش می‌افزاید از اوایل سال ۹۷ و با دعوت از مساجد و پایگاه‌های محله، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، آموزش و پرورش منطقه۱۶، شهرداری ناحیه، ناحیه و حوزه بسیج جلسه‌ای جهت برگزاری هرچه پر شورتر این برنامه با حضور نمایندگان مجموعه‌های یاددشده، در تاریخ ۲۷ فروردین‌ماه ۹۷ تشکیل داده شد و ستادی با عنوان «ستاد راهپیمایی نیمه شعبان» شکل گرفت.

این ستاد با حمایت اعضای خود، تا به حال ضمن انجام برنامه‌ریزی‌های لازم جهت اجرای با شکوه، «دومین همایش پیاده‌روی خانوادگی» در محله‌های نازی‌آباد، یاخچی ‌آباد، جوادیه و تختی از اواسط این هفته تبلیغات در مدارس و سطح محلات را به صورت گسترده آغاز کرد.

انتهای‌پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *