دومین دوره مسابقات بین‌المللی طلاب جهان اسلام امروز به پایان می‌رسد

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ؛ مرحله نهایی دومین دوره از مسابقات بین‌المللی طلاب حوزه‌های علمیه سراسر جهان هم اکنون در شهر مقدس قم در حال برگزاری است.

۶ نفر از متسابقین با نظر هیات داوران به مرحله نهایی این دوره راه یافتند و پس از رقابت در فینال نفرات برگزیده آن در مراسم اختتامیه که بعد از ظهر امروز برگزار خواهد شد، معرفی می‌شوند.
در رشته قرائت محمد زاهدی از ایران، محمد عبدالعلی از عراق، محمدرضا نوری از افغانستان، ابراهیم رمضان شعبان از تانزانیا، قاسم حمدان از لبنان و قادر سمادی از اندونزی در فینال با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در رشته حفظ کل قرآن نیز محمود نوروزی از ایران، احمد یسری محمد محمد از مصر، حسین عالمی از افغانستان، محمد تیجانی از غنا، عمار علی حسین علاونه از اردن و انصار الدین از اندونزی به رقابت می‌پردازند و بالاخره در رشته خطابه‌خوانی نیز حسان محمد ولید برکات از سوریه، ماجد وشلی از یمن، احمد غرباوی از ایران، سید امیر هاشم از برزیل، احمد رماد بشاره از چاد و عثمان سیسه از مالی حضور خواهند داشت.

آیت‌الله جعفر سبحانی میهمان ویژه این مراسم است و حجت‌الاسلام علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه هم در مراسم حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *