مسابقات بین‌المللی قرآن| ابراز رضایت حافظ ایرانی از تلاوتش در مرحله مقدماتی + فیلم تلاوت

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ، مصطفی اصفهانیان نماینده ایران در بخش حفظ بزرگسالان مسابقات بین‌المللی قرآن پیش از ظهر روز یکشنبه دوم اردیبهشت‌ماه در جایگاه تلاوت مسابقات حاضر شد و به سوالات هیات داوران پاسخ داد.

وی متولد ۱۳۶۳، شهرستان کاشان استو از چهارده سالگی به حفظ قرآن روی آورد و توانست در مدتی کمتر از سه سال، کل قرآن کریم را زیر نظر استادش مجید عربی حفظ کند. وی در مسابقات متعددی در سطح کشوری و بین‌المللی شرکت کرده و رتبه‌هایی را به دست آورده است که مهم‌ترین آنها رتبه ممتاز مسابقات سراسری ارومیه و پنج مرتبه رتبه دوم در مسابقات سراسری و دو رتبه بین‌المللی نیز دارد که به ترتیب رتبه دوم مسابقات بین‌المللی اندونزی و رتبه سوم مسابقات بین‌المللی تونس است.

اصفهانیان در گفت و گویی با اعلام رضایت‌مندی از اجرای تلاوتش گفت: از لحاظ حسن حفظ مشکلی نداشتم فکر می‌کنم قرائت و تلاوت استانداردی از لحاظ صوت و لحن و تجوید انجام شد اما باید صبر کنیم تا نتیجه آن از سوی هیات داوران اعلام شود.

وی افزود: اساتید راهنما پس از تلاوت نکاتی را بخش صوت و لحن متذکر شدند که امدوارم در مراحل بعدی با احصای آن نکات اجرای مناسب‌تری را تقدیم کنم.

در ادامه ویدئوی تلاوت مصطفی اصفهانیان را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *