والورده: شادی گل سوارز غیرورزشی نبود/ مسی خستگی‌ناپذیری‌اش را به تیم تزریق می‌کند

به گزارش آزادگان ایران، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از تساوی یک بریک تیمش در زمین اتلتیکومادرید درباره تیمش و شادی پس از گل تحریک‌آمیز لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای باشگاه توضیحاتی داد.

او گفت: باید ۳ امتیاز بازی را کسب می‌کردیم اما مقابل حریف بسیار خوبی قرار گرفته بودیم. پاسکاری در نزدیک محوطه جریمه آن‌ها سخت به نظر می‌رسید اما در نیمه دوم بازی بازتر شد و بیشتر به دروازه‌ اتلتیکو نزدیک شدیم. شانس‌های بیشتری در نیمه دوم ایجاد کردیم. هر تیم با سبک خاص خودش بازی کرد. جو ورزشگاه هم عالی بود. به نظرم سوارز شادی گل تحریک‌آمیزی نداشت. نه او و نه هیچ بازیکن دیگر بارسلونا قصد انجام حرکات غیرورزشی را ندارند. سوارز به غیر از گل، عملکرد بسیار خوبی هم داشت. او وقتی گل زد، اعتماد به نفسش بالاتر رفت و بهتر شد اما موقعیت خوبی گلزنی دیگری هم هدر داد. لوئیس در ترافیک شدید پشت محوطه جریمه اتلتیکو مادرید توپ را به خوبی به حرکت درآورد.

او در ادامه درباره مسی افزود: مسی به دلیل فشار بازی‌های ملی کمی خسته بود اما مسئولیتش را خیلی خوب انجام داد. لیونل تلاش و خستگی‌ناپذیری خودش را به تیم تزریق می‌کند.وقتی او صاحب توپ می‌شود، اتفاقات خوبی برای ما رخ می‌دهد.

انتهای پیام/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *